בר מצווה מיוחדת

בר מצווה מיוחדת עם זמר מרגש

למה כדאי לשלב זמר באירוע בר מצווה? איך הופכים אירוע משפחתי לבר מצווה מיוחדת? מה עושים עם ילדים ביישנים?

בר מצווה היא ללא ספק בין האירועים המשפחתיים המרגשים ביותר שאפשר לדמיין. מלבד ההיבט המסורתי והדתי, מדובר באירוע הראשון שבו הילד לוקח חלק פעיל בחוויה ולמעשה נמצא במוקד תשומת הלב. התוצאה היא התרגשות של כל האורחים ובני המשפחה וכמובן הזדמנות יוצאת דופן לבלות עם כולם זמן איכות משותף. אחת הדרכים לעשות זאת היא להזמין זמר ולדאוג לבר מצווה מיוחדת של פעם בחיים.

זמר שינחה לך את האירוע

אסף שפר מחברת אפרת הפקות הוא זמר, מנחה ופייטן שמתמחה בהנחיית אירועי בר מצווה. עם זמר כמו אסף שפר הילד שלך יקבל את הטוב ביותר וגם האורחים ירגישו חלק מהחוויה. אסף שפר ישלב מנגינות שהמשפחה אוהבת ויידע כיצד להנחות את הטקס מהרגע הראשון. בנוסף, אפשר להתייעץ איתנו לגבי טקס הנחת תפילין באמצע שבוע או עלייה לתורה בשבת.

כך מפיקים בר מצווה מיוחדת

יש מספר תכונות שבעזרתן אפשר להפוך אירוע משפחתי לבר מצווה מיוחדת ומרגשת. קודם כל, כדאי לייחד את האירוע באמצעות היצמדות למסורת היהודית. החיבור למסורת הוא חלק בלתי נפרד מהאופי של האירוע ומה שמבחין בינו לבין חתונות ובריתות. שנית, כדאי לשלב אטרקציות שמתאימות לאופי האירוע ולהישאר קשובים לצרכי המשפחה. אירוע בר מצווה מתאפיין מטבעו ברמה גבוהה של אינטימיות והאטרקציות חייבות להיות צנועות אך אקסקלוסיביות.

בר מצווה מיוחדת גם לילדים ביישנים

הנחיה מקצועית יכולה לסייע להפקת בר מצווה מיוחדת גם עבור ילדים ביישנים. התפקיד של המנחה הוא להגביר את תחושת הביטחון של הילד, לעמוד לצדו ולהסביר לו על מהלך העניינים. אם המנחה הוא גם זמר ופייטן, אפשר לנצל הפוגות באירוע כדי לעודד את האורחים לקחת חלק ולשיר יחד עם המשפחה.

חיפשת זמר מרגש? הגעת למקום הנכון!

אסף שפר הוא הזמר, המנחה והפייטן שהילד שלך צריך לידו ברגעים המרגשים של האירוע. בחיוג למספר 0528-52-33-52 נסביר לך איך מפיקים בר מצווה מיוחדת ונעשה הכל לפי המסורת.