חתונה בבית הכנסת הגדול בתל אביב

חתונה בבית הכנסת הגדול בתל אביב

האם זוגות חילוניים יכולים להתחתן בבית הכנסת? אילו אלמנטים אישיים אפשר להוסיף לחתונה אשר מתקיימת בתוך בית הכנסת?

בית הכנסת הגדול ברחוב אלנבי בתל אביב נבנה בשנת 1921. המבנה הגבוה מרשים ביופיו וזוגות רבים בוחרים בו בשנים האחרונות כמקום לחתונתם. בסיום טקס החופה יכול כל זוג לבחור אם להישאר עם האורחים באולם בית הכנסת ולחגוג בו את האירוע, אם לחגוג בסביבה או אם להפריד בין הטקס הדתי לחגיגה הגדולה.

זוגות חילוניים בוחרים בחתונה בבית הכנסת

בשנים האחרונות, על אף שמספר גני ואולמות האירועים גדלו, אפשר לראות כי ישנם יותר ויותר זוגות שדווקא בוחרים להתחתן בבית הכנסת. חלק מהזוגות שייכים למגזר הדתי ומחפשים מקום להתחבר בו אל הקדושה, אך אפשר לראות שישנם דווקא זוגות חילוניים רבים שפונים לעשות חתונה בבית הכנסת הגדול בתל אביב. הסיבות לכך מגוונות כולל הרצון לציין את היום בצורה שונה, חוסר חיבור לטקסים המתקיימים במקומות המיועדים לאירועים וצניעות. חשוב לדעת כי כל זוג יהודי מוזמן להתחתן בבית הכנסת אם ירצה בכך, ללא קשר כיצד הוא מגדיר את אמונתו.

חתונה בבית הכנסת הגדול בתל אביב

בית הכנסת הגדול בתל אביב פתוח לזוגות אשר מעוניינים להתחתן בצורה אחרת. זוגות המעוניינים להתחבר אל טקס החופה ולשים את הגדש עם הזוגיות ורגע ההפיכה למשפחה אחת. למעוניינים, בית הכנסת מאפשר לחגוג לאחר הטקס במקום או לבחור לערוך חגיגה במקום אחר.

חתונה בבית כנסת עם אלמנטים אישיים

העובדה שהחתונה מתקיימת בתוך בית הכנסת אינה אומרת שהיא חתונה פשוטה ו"רגילה" אלא להפך. זוגות רבים בוחרים לשלב אלמנטים אישיים ייחודיים ולהזמין את הזמר הפייטן אסף שפר שילווה אותם בדרך אל החופה ולאורך הטקס עצמו. ההחלטה להתחתן בטקס שונה, במקום שלא כולם מתחתנים בו, יכולה להפוך את החתונה שלך לייחודית בדיוק כפי שחלמת.

אפרת הפקות תשמח לעמוד לרשותך

חברת אפרת הפקות מתמחה במתן שירותים וליווי לקראת חתונה בבית הכנסת הגדול בתל אביב. נשמח לעמוד לרשותך, לבחון את בקשותייך ולענות עליהן כך שהיום המיוחד שלך יהיה בדיוק כפי שציפית.