חתונה בבית כנסת

חתונה בבית כנסת

אילו זוגות בוחרים להתחתן בבית כנסת? האם גם חילוניים יכולים להתחתן במתחם בית הכנסת? האם כל בית כנסת מתאים לקיום חתונה כדת וכדין?

עולם החתונות גועש ורוגש. האולמות וגני האירועים המפוזרים בארץ מציעים שלל אפשרויות לחגיגה של היום המיוחד והם מתמחים בקיום האירוע. עם זאת, לא כל הזוגות מעוניינים לעבור את החוויה של החתונה במקומות גדולים ובשנים האחרונות אפשר לשמוע על יותר ויותר זוגות שמבקשים לחזור לבית הכנסת ולקיים בו את החתונה שלהם.

חתונה בבית הכנסת גם עבור חילוניים

אי אפשר להגדיר את ה"קהל" המבקש להתחתן בבית הכנסת. ישנם זוגות דתיים, מסורתיים וחילוניים אשר מחליטים שזהו המקום המועדף אליהם. המשותף לכל החתונות, של כל הזרמים והזוגות הוא הרגש שיש בחתונה. חתונה בבית כנסת אינה אומרת שיש לוותר על אלמנטים של כיבוד וריקודים וישנם בתי כנסת רבים עם אולם צמוד ובהם אפשר לקיים אירועים.

קיום חתונה כדת וכדין

טקס החתונה המתקיים תחת החופה הוא טקס שיש בו אלמנטים זהים ואין זה משנה היכן הוא מתקיים. הטקס עצמו יכול להתבצע ברבנות, באולם או גן אירועים ובכל בית כנסת והוא ייחשב לצורך נישואין כל עוד התקיימו בו האלמנטים הנדרשים. מעבר לכך, בכל טקס אפשר ורצוי להוסיף אלמנטים אישיים אשר הזוג והקהל יכולים להתחבר אליהם.

להתחבר אל המסורת

בעזרת הפייטן והזמר אסף שפר כל זוג יכול להתחבר אל המסורת. הניסיון העשיר, הקול הסוחף ותשומת לב לזוג ולקהל, הופכים את אסף לנדרש באירועים רבים. הרצון שלך להוסיף לחתונה אלמנטים אחרים, סוחפים ומרגשים, הוא טבעי וזהו בדיוק התפקיד של הפייטן שילווה אותך מרגע ההליכה אל עבר החופה, במהלכה ואף אחריה. חתונה בבית כנסת יכולה להיות אישית ושונה ותפקידו של הפייטן הוא לדאוג לכך.

חתונה בבית כנסת עם אפרת הפקות

חברת אפרת הפקות שמחה לעמוד לרשותך לקראת היום המיוחד שלך. החברה תלווה אותך מהרגע הראשון, דרך בחירת בית הכנסת או המקום המועדף עלייך לחתונה ותעמיד לרשותך את מיטב בעלי המקצוע שיעמדו לרשותך ולרשות אורחייך לאורך כל האירוע.