טקס חופה

טקס חופה

מהו טקס החופה? מי רשאי לקיים את הטקס? האם הזוג יכול לשלב אלמנטים מיוחדים במהלך הטקס?

טקס חופה הוא הטקס בו שני אנשים הופכים לזוג כדת וכדין. זהו הרגע בו נוצר קשר בין השניים וסיומו בהכרזה על הזוג כנשוי. הנוהג היום הוא לקדש את האישה תחת החופה במשפט "הרי את מקודשת לי בטבעת זו כדת משה וישראל" ובסיומו עונג הגבר לאישה את הטבעת. הטקס עצמו מתבצע מול שני עדים ואפשר לקיים אותו בכל מקום.

מי רשאי לקיים את טקס חופה

בישראל, מקיים את הטקס רב אשר הוסמך לכך. הרב מנהל את הטקס, מקריא ברכות ומנחה את הזוג ואת האנשים שתחת החופה כיצד לנהוג. חשוב שכל זוג יידע שיש לו אפשרות להוסיף לטקס אלמנטים משלו.

הוספת אלמנטים מיוחדים לטקס

טקס חופה צריך להיות טקס אישי וכל זוג צריך לחשוב מה חשוב לו. את החשיבה אפשר לעשות מול ובשיתוף הרב, יחדיו ולהתייעץ עם אנשים בעלי ניסיון בתחום. יום החתונה שלך הוא הזמן להגשים חלומות ולשים את הדגש על מה שחשוב לך ולכן עלייך להרגיש בנוח לבקש ממי שמחתן אותך להוסיף סיפור מיוחד, לנסות לקצר או לשלב שירה מרגשת במהלך הטקס.

לא כל פייטן זמר מתאים עבור טקס חופה

לא כל מי שיש לו קול יפה ומשמש כפייטן יכול לרגש את הזוג ואורחיהם כפי שמצופה ממנו. פייטן זמר חייב להיות בעל ניסיון רב. החיבור מולו חייב להתבצע כבר משיחת הטלפון הראשונה ובמהלך הטקס עצמו הוא חייב לבחון את תגובות הזוג והקהל, לגעת ולרגש את כולם. בבחירת פייטן וזמר לטקס חופה, עלייך לבקש לשמוע המלצות, לבדוק כי אכן מדובר במישהו מוכר ולא להתפשר בשום אופן. אסף שפר הוא אחד הקולות המבוקשים בתחום וישמח להפוך את טקס החופה שלך לייחודי ומשמח במיוחד.

חשיבותה של חברת הפקות

טקס חופה הוא חלק מהיום המיוחד של החתונה. על אף החשיבות הגבוהה של הטקס ועל אף שהוא זה שהופך את הזוג לנשוי, ישנם עוד מרכיבים רבים ביום החתונה שיש לחשוב עליהם כמו על המקום בו יתקיים האירוע, הכיבוד, אנשי המקצוע שייתנו שירות לזוג ולאורחים ועוד. חברת אפרת הפקות עומדת לרשותך ותשמח להגשים איתך חלומות.