פעילות לבר מצווה

פעילות לבר מצווה עם תפאורה מיוחדת

איזה תפאורה כדאי לשלב בבר מצווה? איך בוחרים תפאורה שמתאימה לאופי האירוע? מי יכול ללוות פעילות לבר מצווה?

בר מצווה היא אירוע מרגש עם אלמנטים דתיים שונים. האירוע נחלק לטקס הנחת תפילין וטקס עלייה לתורה, אך יש כמובן גם טקס ברכות שמשולב בדרך כלל באירועי ערב. בנוסף, בחגיגות בר מצווה נהוג לשלב פעילויות מיוחדות שידגישו את המסורת והמורשת היהודית. אחת הדרכים לעשות זאת היא לשלב פעילות לבר מצווה עם תפאורה מיוחדת ולהיעזר בשירותי חברת הפקות.

הפקה שלמה במיוחד בשביל הילד שלך

חברת אפרת הפקות מבינה את ההתרגשות שלך לקראת בר המצווה של הילד ומזמינה אותך להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לבחור פעילות ותפאורה. יש לנו ניסיון משמעותי בהפקת אירועים משפחתיים ומאחורינו המון לקוחות מרוצים. נוכל לתאם עבורך פעילות לבר מצווה עם תפאורה יוצאת מגדר הרגיל ולהשאיר את האורחים עם טעם של עוד!

טיפים לבחירת פעילות לבר מצווה

פעילות לבר מצווה צריכה קודם כל להתאים לקהל יעד מגוון בטווח גילאים רחב. לצד חברים של חתן בר המצווה מבית הספר והכיתה יש גם אורחים מבוגרים, חברים של ההורים וכמובן בני משפחה. פעילות שמתאימה להם תשדרג את האירוע ותגרום לילד להרגיש ביטחון. כמו כן, רצוי לבחור פעילות לבר מצווה לפי המקום שבו עורכים את הטקס.

תפאורה לבר מצווה בכותל או בבית כנסת

את הנחת התפילין של בר המצווה נהוג לערוך בבית כנסת או בכותל, בעוד את העלייה לתורה עורכים בשבת בבית כנסת בלבד. בכל אחד מהמקרים האלה אפשר לשלב פעילות לבר מצווה עם ערך מוסף ולשלב תפאורה מושקעת כמו מעמד הר סיני. עם תפאורה של המעמד המרגש ייראה האירוע אחרת לחלוטין והטקס מקבל את מלוא תשומת הלב של האורחים.

האירוע שלך מתחיל כאן

דרכנו ניתן לתאם גם הנחיה של בר מצווה עם הזמר והפייטן אסף שפר ולהפוך כל פעילות לאירוע של פעם בחיים. יש לך התלבטות לגבי פעילות לבר מצווה? לחיצה כאן ונציגי חברת אפרת הפקות ישמחו לעזור לך לשאוב השראה מדוגמאות מוצלחות.