רב מזמר לחתונה

רב מזמר לחתונה

כיצד יכול רב מזמר לחתונה להוסיף לחוויית החתונה? האם חתונה המתקיימת על ידי רב מזמר היא חתונה כדת וכדין? ולאיזה רב מזמר כדאי לפנות לטובת חתונה מושלמת?

בחירת רב לטקס החתונה היא חלק חשוב בתכנון החתונה. הרב יכול להיות קצר וענייני, הוא יכול להאריך במילים ואפשר למצוא גם רב מזמר לחתונה. את ההחלטה איזה רב יהיה בחתונה שלך יהיה עלייך לקבוע בהתאם לציפיות שלך וכיצד חשוב לך שתיערך החופה.

מיהו רב מזמר לחתונה?

רב מזמר לחתונה הוא רב אשר מקיים את טקס החתונה כדת וכדין. לרב ניתנה הסמכות לחתן זוגות ושלא כמו טקסים רגילים בהן מוקראות הברכות במקרה זה הוא שר אותן והופך כל מילה למיוחדת במינה. אם הרצון שלך הוא להתחתן שלא בדרך הרגילה ולהפוך את הטקס שלפעמים לא נשמע מעניין, ליחיד ומיוחד, רב מזמר יוכל להשתלב בדרך נפלאה.

הרב יהיה קשוב לרצונותייך

התפקיד של רב מזמר לחתונה הוא לנהל את טקס החתונה בדרך המתאימה לך. הוא יכול לשים דגש עם ברכות מסוימות, לשלב מילים אישיות וכל זאת בלי לפגוע בטקס ההלכתי. רב זה עומד לרשותך ובפגישה המקדימה עמו עלייך לתאר את כל הציפיות שלך ולקבל את כל המידע הנחוץ לך כדי להרגיש בנינוחות לצעוד לקראת החופה.

לא כל מי שיודע לשיר מתאים להיות רב מזמר

לא כל רב אשר הוסמך לחתן ויכול לשיר מתאים לחתונה שלך. רב מזמר לחתונה צריך להביא עמו ניסיון בתחום, הקשבה לבקשות שלך ולהתנהלות מול הקהל. האורחים שלך ישמחו מאד שטקס החופה יהיה מיוחד וחלקם אף יצטרפו אל הרב בשירה ובמחיאות כפיים. רב מזמר לחתונה חייב להיות קשוב ולדעת להתנהל מול הקהל ומולך.

זמר לחתונה – אסף שפר

אסף שפר, זמר ופייטן, ילווה אותך ביום החשוב ביותר. ברגישות גבוהה, מתן תשומת לב אלייך ולאורחייך ובקולו המרגש הוא יוביל את הטקס. לבחירתך, אסף יוכל ללוות את טקס ההליכה אל החופה, את החופה עצמה ויהפוך אותה למיוחדת במינה. טקס החופה הוא חלק שאין להתפשר עליו בחתונה ובחירת רב מזמר לחתונה תהפוך אותו לייחודי כפי שחלמת.

לפרטים נוספים – פנו אלינו כעת!