בר מצווה

בר מצווה עם המשפחה והחברים בשגרת קורונה

בר מצווה וכן עליה לתורה בשטח פתוח בזמן קורונה זהו אתגר גדול עבור משפחות שרוצות לחגוג טקס הנחת תפילין שיזכר לדורי דורות.


חשוב שיהיה זמר פייטן שיידע להעביר את הבוקר בדרך ייחודית ובאוירה טובה וצריך להרים את המורל והשמחה כאשר כולם עם מסכה על פינהם ששומרת על הידבקות ב"ה.

 

מה מאפיין אירועי מצווה לעומת אירועים פרטיים אחרים? איך מחברים את הקשר היהודי בעיתים של שמחה? כיצד מתכננים ערב מרגש עם המשפחה והחברים?

יום ההולדת ה-13 של הנער נקרא במסורת היהודית "בר מצווה" כי הוא מציין את החובה לקיים את מצוות הדת. בניגוד לאירועים פרטיים אחרים כמו חתונות ובריתות, באירועי בר מצווה הילד תופס את מלוא תשומת הלב והאווירה היא הרבה יותר אינטימית ומשפחתית. הדרך הנכונה לחבר את הקשר היהודי לאירועים מן הסוג הזה היא להשתמש בשירותי הפקה מקצועיים ובעיקר לדאוג לזמר מיומן.

לילד שלך מגיע את הטוב ביותר

אסף שפר מחברת אפרת הפקות הוא זמר-חזן ופייטן שיודע להנחות עלייה לתורה וישמח לחגוג איתך גם באירוע בר מצווה מסורתי. אנו נתאים את השירים והמנגינות לסגנון המועדף על המשפחה ובעזרת ניסיון של שנים נבטיח שלא תישאר עין אחת יבשה באולם!

המסורת היהודית היא חלק מהאירוע

הילד בדרך כלל מעורב בארגון בר מצווה כי זה האירוע שלו והוא גם מחליט את מי להזמין. ההורים יכולים כמובן לצרף לרשימת המוזמנים חברים וקולגות מהעבודה יחד עם בני משפחה מהמעגל הקרוב או הרחוק, אך הדגש הוא על החגיגה של הילד. במקביל, יש לארגן בר מצווה שבה שמים דגש על מסורת יהודית ועל שירים אותנטיים ומוכרים כמו "ישמח חתני". המסורת היא חלק מהאירוע ומה שמייחד אותה בהשוואה לאירועים פרטיים אחרים.

ערב מרגש סביב טקס בר מצווה

גולת הכותרת של הערב היא כמובן טקס בר המצווה. אפשר לעלות לתורה בכותל או בבית כנסת בבוקר, ולשמור את החגיגה עם האורחים והמשפחה לאולם אירועים יוקרתי בשעות הערב. לאחר קבלת הפנים נהוג לקיים טקס שבו מנחה האירוע מלווה את המשפחה ואת חתן האירוע, מפעיל את הקהל ומכניס את כולם לאווירה.

מפיקים לך אירוע של פעם בחיים

תושבי ישראל וגם יהודים מחו"ל יודעים שבר מצווה מהחלומות אפשר לארגן רק עם אפרת הפקות. אנחנו מבינים שבר מצווה הוא אירוע של פעם בחיים ומזמינים אותך לחייג עכשיו 0528-52-33-52 כדי לשמוע פרטים נוספים.

או צפו בסרטוני בר מצווה ברמה שלא הכרתם

סרטון קצת ישן מלפני 5 שנים – מאז השתדרגנו